Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

Trendy na rok 2018!

maly koliber 240x300 Trendy na rok 2018!

Trendy na rok 2018 w modzie

Kolory przygaszone : odcienie zgaszonego różu i purpury, odcienie  niebieskiego aż po granat, żółcie, szarości, czerwień… Jesienią zdecydowanie będzie rządził czerwień!

Biżuteria nigdy w komplecie !! Nie zakładaj tych samych kolczyków, naszyjnika i bransoletki, to jest passe! Jeśli lubisz długie kolczyki, zapomnij o naszyjniku! Możesz dobrać bransoletkę, byleby nie była z tego samego kompletu, ma nawiązywać do kolczyków, a nie być ich przedłużeniem

Buty i torebka – wciąż nie mogą być w tym samym odcieniu! Kolejny sezon, gdy zapominamy, że do chabrowej torebki kupowało się chabrowe buty ? Baw się kolorem, odcieniem, fakturą i wzorami. Jak w każdej zasadzie i tu są wyjątki, na eleganckie spotkania biznesowe lub wieczorowe możesz założyć czarne buty i czarną torebkę, ale lepiej jeśli oprócz koloru nic więcej je nie łączy.

Ubrania wręcz przeciwnie, możliwy jest TotalLook, czyli ubranie się od stóp do głów np. w jeden kolor, lub kontrastowe połączenia. Wciąż może być kolorowo. Od kilku sezonów zostajemy przy różnorodności stylów, kolorów. Modne są: futra, pióra, puchówki, kożuchy, skóra, wzory, kwiaty, kraty, metaliczne tkaniny… Tak więc do koloru do wyboru. Od kilku sezonów moda sprzyja różnorodności, a w sklepach wreszcie zaczyna być kolorowo…

Hafty i wzory kwiatowe nie znikają i jeszcze długo będą modne, szczególnie te na ciemnym tle. Pojawiają się też w nowych miejscach: na ramoneskach, płaszczach, butach, plecakach i torebkach. Ostatnio widziałam nawet haftowane kolczyki!

Trendy jest też złoto, srebro i wszystko co związane z przepychem. Powoli odchodzimy od minimalizmu.

Bielizna

Pod białe i przejrzyste bluzki zakładana bielizna powinna być w kolorze „nude”, ale UWAGA! o odcieniu takim, jak nasza skóra.

MODA XXL 

W modzie XXL Styliści często za wzór podają Magdę Gessler, która jest zwolenniczką ubierania na cebulkę, długich kardiganów, narzut, obszernych szali i pokaźnych naszyjników. Niezależnie czy podoba Ci się jej styl, zasada jest prosta: przecinamy sylwetkę pionowo, lub asymetrycznie.

Zdecydowanym hitem tej jesieni są:

  • Spodenki do połowy uda o kroju w literę ” A” założone do  kryjących rajstop i podkolanówek,
  • Długie płaszcze i kardigany w wydaniu damskim, dziecięcym oraz męskim!

<div id=”fb-root”></div>
<script>(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = „//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.10”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‚script’, ‚facebook-jssdk’));</script>

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O nas

Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….