Pytania i odpowiedzi | Dorota Zgodzaj- Ubranka dla Lalek
Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi.

Czy mogę dopasować gotowy produkt do moich wymiarów?

Tak, na stronie są przykładowe propozycje gotowych produktów. Jeśli jakiś element lub kolor nie spełnia oczekiwań, można go zmienić, dopasować. Małe zmiany ( np. zrobienie szerszej gumki w pasie, wydłużenie/skrócenie nogawek ) są zazwyczaj bezpłatne, wówczas, należy przed zakupem skontaktować się za pomocą gotowego formularza kontaktowego lub napisanie maila na adres kontakt@dorotazgodzaj.pl w celu wyjaśnienia szczegółów. Większe zmiany, mogą być dodatkowo płatne, w tym celu prosimy o zapytanie z wyceną za pomocą gotowego formularza kontaktowego lub napisanie maila na adres kontakt@dorotazgodzaj.pl

Dla kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest dla osób, które chcą wyglądać modnie, stylowo a przy tym czuć się wygodnie. Większość prezentowanych ubrań zawiera dodatki elastanu, by nie krępowały ruchów i były naprawdę wygodne. Rzadko używamy np.  zamków – od zawsze kojarzyły mi się obdzieraniem i niewygodą, a dzięki elastycznym materiałom są po prostu nie potrzebne! Nie lubimy też podszewek, a jeśli już musimy jakąś uszyć – na pewno będzie to najlepszej jakości, wysokogatunkowa i elastyczna. Nie używamy żadnych gryzących materiałów, a nasze dzianiny mają polskie certyfikaty! Rozumiemy, że jedni mają długie nogi, a inni duże biusty i każdy chce wyglądać dobrze.

Kolekcje mają krótkie serie, bo lubimy być wyjątkowi. Inspiracja jest dla nas klient i jego potrzeby.

Jak szeroka jest oferta?

  • odzież dla dzieci
  • odzież dla dorosłych
  • odzież i dodatki na specjalne okazje: chrzest, roczek, urodziny, wesele, komunia,
  • opaski i wianki
  • naszywki na takie dni jak np. „dzień marchewki” w przedszkolu
  • stroje na bal przebierańców
  • namioty tipi i poduszki, kocyki
  • fartuszki kuchenne

Czy mogę zwrócić produkt?

Kupując gotowy produkt, masz możliwość zwrotu do 14 dni. Jeśli produkt jest szyty specjalnie dla Ciebie pod konkretne wymiary i spersonalizowany (zgodnie z prawem) nie ma możliwości zwrotu, natomiast jest możliwość ponownego dopasowania produktu do sylwetki – do momentu, w którym będziesz zadowolona/y!

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O nas

Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….