dlaczego wybrałam haft komputerowy ? | Dorota Zgodzaj- Ubranka dla Lalek
Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

dlaczego wybrałam haft komputerowy ?

  Dlaczego jako metodę ozdabiania ubrań wybrałam Haft komputerowy?
Przede wszystkim dlatego, że chcąc świadczyć usługi na najlepszym poziomie, muszę zadbać by każdy z elementów był najwyższej jakości. Mimo iż, metod znakowania odzieży jest dużo, a najpopularniejszą z nich jest nadruk, to nie jest on trwałą metodą. Ile razy zdarzyło Ci się najechać gorącym żelazkiem na nadruk? Ile razy po praniu lub suszeniu na słońcu nadruk dosłownie rozpływał się, aż wreszcie zostały po nim jedynie nieestetyczne plamy??

Chociaż haft jest najstarszą metodą zdobiennictwa, bo pochodzi aż ze starożytności, to mimo tylu tysięcy lat nikt i nic nie jest w stanie go przebić pod względem jakości i dobrego stylu. Latamy na Księżyc i robimy przeszczepy serca, ale nikt nie wymyślił nic lepszego i trwalszego niż nić 😉
Zauważ, że największe światowe marki już dawno dostrzegły jego potencjał i wciąż z niego korzystają.  Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Lacoste  i wielu, wielu innych, swoje logotypy na ubraniach wykonuje przy pomocy haftu.

Jednak teraz, haft zyskuje na znaczeniu, ponieważ haftuje się nie tylko logotypy, ale i wzory oraz personalizuje odzież.
Wśród najnowszych kreatorów domów mody haft komputerowy pojawia się coraz częściej, czasem przekształcając się w haft 3d, lub w naszywki, które notabene są zwykłym haftem komputerowym zrobionym na sztywnym materiale. Haft występuje na odzieży wierzchniej, torebkach, czy butach. Potrafi ozdobić najnudniejsze proste t-shirty.  Coraz częściej widzimy go także na ręcznikach, pościelach, poduszkach, kapciach czy fartuszkach kuchennych. Świetnie sprawdza się także przy ekologicznych, materiałowych torbach na zakupy – bo w odróżnieniu od nadruku- mimo częstego prania- nigdy się nie zniszczy.

Nowością jest bardzo czasochłonny, ręcznie wykonany haft wstążeczkowy. Już wkrótce, pokaże Wam jak wygląda….

 

Reasumując, Haft to synonim stylu, jakości i dobrej marki, właśnie dlatego nie może go zabraknąć w naszej ofercie. Polecam.

A Ty jaki masz pomysł na haft? Napisz do nas – wspólnie coś wymyślimy!!!

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O nas

Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….