Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

O nas

W pewnym momencie okazuje się, że mimo dostępności tak wielu platform i sklepów internetowych, pojawiających się jak grzyby po deszczu, nowych galerii handlowych, TY  wciąż nie możesz znaleźć oferty idealnej  dla Siebie. Bo to ubrania mają pasować do Ciebie, a nie Ty masz się dopasować do tego, co chce sprzedać sklep.

Ile razy nie kupiłaś/eś czegoś ponieważ było: za krótkie, za długie, za obcisłe, za luźne, fajny kolor, ale nie tej krój, świetny krój, ale nie ten kolor…Jeśli wiesz o czym mówię, moja oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Stawiamy na ubrania klasyczne i ponadczasowe z delikatną nutką ekstrawagancji i dopasowania do aktualnych trendów.

Jak ognia unikamy wszelkich zamków, podszewek, usztywnień i innych rzeczy, które ograniczają Twoje ruchy i powodują dyskomfort z noszenia, w zamian dajemy elastyczne dzianiny i wygodne kroje.

Wszystkie modele testowane są na naszych modelach, nim trafią do produkcji, bo oprócz fajnego designu równie ważna jest dla nas jakość materiałów oraz wygoda użytkowania.

Cała produkcja odbywa się w Polsce w naszym własnym, nowoczesnym parku maszynowym, dzięki czemu możemy realnie wpływać na każdym procesie produkcji od projektu, poprzez wykrój, a skończywszy na szyciu.

image1 225x300 O nas

HISTORIA MARKI

Zalążki marki powstały w 2015 roku wraz z coraz większym niedopasowaniem oferty sklepów do powiększającej się rodziny. W momencie gdy przestaje się liczyć ilość nowych ubrań i ślepe podążaniem za modą, a zaczynasz dostrzegać brak jakościowo dobrych, wygodnych i ponadczasowych ubrań. Gdy nie chcesz więcej chińskich ubrań, nieważne czy z serwisów aukcyjnych, czy z sieciówek. Co więcej, gdy po zwiedzeniu całej galerii handlowej, masz wrażenie że byłaś w jednym sklepie z jedną marką, bo wszystko wokół jest to samo, a dostępność sieciówek sprawia, że masz jeszcze większą ochotę wyróżnić się…

To wszystko sprawiło, że z małej marki lokalnej, która działała tylko w swojej okolicy, oferując zaledwie kilka modeli miesięcznie szytych na zamówienie na jednej maszynie, gdzie jedyną promocją była poczta pantoflowa, stajemy się marką ogólnopolską, a wkrótce także ogólnoświatową, ponieważ na dzień dzisiejszy mamy propozycje współpracy z Niemiec.

W 2017 roku wygraliśmy konkurs na tworzenie przedsiębiorstw i uzyskaliśmy dotacje unijne na wyposażenie parku maszynowego. Mamy już 3 maszyny przemysłowe, 2 maszyny wieloczynnościowe komputerowe, oraz 7 igłową hafciarke komputerową, wraz z całym zapleczem okołokrawieckim i potrzebnymi akcesoriami.

Wystawiamy się na targach branżowych, oraz bierzemy udział w konferencjach i szkoleniach zarówno jako uczestnicy jak i prowadzący. Oto najważniejsze z nich, zaledwie z ostatnich 2 lat:

 

 • Akademia Mody i Diznajnu w Katowicach, uczestnicząc w warsztatach i prelekcjach pt.:
  – kancelaria prawna SO IN LAW W. Bednarska i M. Bywaleć – „Miedzy inspiracją a plagiatem” warsztaty z podstaw prawnych w branży kreatywnej
  WST Katowice – Projektowanie
  Alisa Wysocka Code dres – o kampaniach wizerunkowych
  Kuba Nagórski Agencja Kręci się! – „jak przekuć pomysł w źródło dochodu”
  Błażej Kalisz Custom Top – Zastrzyk gotówki na dobry początek!
  Ewa Stoch ezebee.com – sklep online
  CKZiU Sosnowiec – Modelowanie konstrukcyjne
  Aleksandra Ignasiak Olala by A.I. – Visual Merchandising marki modowej
  Silesia Bazaar Kids Międzynarodowe Centrum Kongresowe – uczestnik wszystkich edycji
  4 deisgn days Międzynarodowe Centrum Kongresowe – uczestnik wszystkich edycji
 • Warsztaty Twórczo Zakręcone Ustroń
 • K. Dzienis M. Polko s.c. – akredytowany kurs Kroju i Szycia Pierwszego Stopnia prowadzony przez Joannę Żurke, współpracującą z marką modową Nataszy Urbańskiej – MUSES
 • K. Dzienis M. Polko s.c. „Trendy/co szyć/co kupować” – warsztaty ze stylu prowadzone przez stylistkę Agnieszkę Krajewską właścicelkę Studio Stylizacji „Pokokardę” Katowice.
 • Style Digger „Jak założyć swoją markę odzieżową”
 • K. Król, J. Janowicz  i in. – szkolenia motywacyjne
 • D. Mokry – obsługa maszyn przemysłowych i projektowanie w hafciarkach.
 • Festiwal Świadomych Rodziców
 • wystawca Vol. 7  Silesia Bazaar w Miedzyanrodowym Centrum Kongresowym-  Katowicach 2017
certyfiakt 212x300 O nas  Scan 212x300 O nas

 

 

akademia 243x300 O nas akademia1111 212x300 O nas

 

 

bibl 212x300 O nasbibl2 212x300 O nas

Scan ulotki 212x300 O nasfestiwall e1506420354506 212x300 O nas

silesia bazar 300x253 O nas

W naszej ofercie znajdują się ubrania i akcesoria dla dzieci, ale wkrótce poszerzymy także ofertę dla dorosłych.

Powoli rozwijamy także linię akcesoriów dla domu, zaczynając od najlepiej sprzedającego się fartuszka kuchennego, poprzez koce i dekoracje dla domu.

Zapraszamy do śledzenia naszej wciąż rozwijającej się oferty poprzez zapis do newslettera.

Nie przegap nowej kolekcji i uzyskaj atrakcyjne rabaty !

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O nas

Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….