Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

Przeróbki krawieckie

Świadczymy usługi przerabiania odzieży. Jeśli interesuje Cię ta oferta, wypisz i wyślij poniższy formularz zamówienia, a otrzymasz szczegółowe instrukcje jak przygotować odzież do przeróbki oraz jej wycenę.

Przeróbki odzieży dotyczą odzieży lekkiej i średniej. Nie świadczymy usług na odzieży ciężkiej      ( jeans, drelich, skóra i in. z powodu ryzyka uszkodzenia sprzętu przez niedopasowanie grubości materiału do specjalistycznych maszyn)

Wybierz usługę

Zapoznałem się oraz akceptuję regulamin sklepu dla zamówień indywidualnych.

UWAGA!! Przesłanie formularza i złożenie zamówienia nie prowadzi jeszcze do zawarcia umowy z Wykonawcą, a wycena jest bezpłatna !!

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Dorota Zgodzaj, Gliniki 15, 44-340 Godów, NIP: 647-236-85-26. Twoje dane będą przetwarzane w celu zawarcia, a następnie realizacji umowy o świadczenie usługi. Więcej szczegółów znajdziesz w § 7 regulaminu świadczenia usług indywidualnych.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O nas

Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….