Haft komputerowy | Dorota Zgodzaj- Ubranka dla Lalek
Skontaktuj się z nami kontakt@dorotazgodzaj.pl

Haft komputerowy

Świadczymy usługi 7 igłową, najnowocześniejszą komputerową hafciarką o wysokich parametrach. W ofercie znajduje się wyhaftowanie dowolnego napisu/obrazku/logo  na dostępnych w naszym sklepie ubraniach.

Ceny haftu krawieckiego, zależą od wielkości haftu, ilości wkłuć, skomplikowania wzoru/projektu itp.,  zaczynają się od 10 zł za 1 jeden haft. Nie możliwym jest podać górnej granicy cenowej haftu, ponieważ zależy on jedynie od wyobraźni….

Pojedyńczy haft powinien mieć wielkość od ok. 1×2 cm do 20×24 cm.

Wkrótce poszerzymy ofertę haftów!

Już teraz zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz wyceny.

 

  Wybierz usługę

  Zapoznałem się oraz akceptuję regulamin sklepu dla zamówień indywidualnych.

  UWAGA!! Przesłanie formularza i złożenie zamówienia nie prowadzi jeszcze do zawarcia umowy z Wykonawcą, a wycena jest bezpłatna !!

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Dorota Zgodzaj, Gliniki 15, 44-340 Godów, NIP: 647-236-85-26. Twoje dane będą przetwarzane w celu zawarcia, a następnie realizacji umowy o świadczenie usługi. Więcej szczegółów znajdziesz w § 7 regulaminu świadczenia usług indywidualnych.

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

  Operacja pt. "Rozpoczęcie działalności krawieckiej poprzez zakup nowych urządzeń i wyposażenia" mająca na celu "Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z wykonywaniem usług krawieckich z jednoczesnym zakupem środków trwałych" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  O nas

  Potrzebowałam aż 30 lat, by wreszcie ubrać siebie i swoją rodzinę dokładnie w to, co sobie wymyśliłam.

  Ty nie musisz tyle czekać – masz MNIE!

  Dzień Dobry! Nazywam się Dorota Zgodzaj i jestem uzależniona od szycia….